Domů > Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Osobní údaje každého zákazníka poskytnuté společnosti HAILO v souvislosti s uzavřením smlouvy jsou chráněné proti zneužití. Společnost HAILO shromažďuje a zpracovává osobní údaje zákazníků (jméno a příjmení, adresu, telefon, mobil, e-mail, údaje o objednaných a zakoupených výrobcích a jejich použití, údaje o komunikaci) za účelem uzavření a plnění smlouvy a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v aktuálním znění.

Uzavřením této smlouvy dává zákazník svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem uzavření a plnění smlouvy a za účelem marketingového využití a současně souhlasí, aby společnost HAILO využívala jeho e-mailovou adresu pro zasílání obchodních sdělení. Pokud si nadále zákazník nebude přát tyto informace dostávat, má možnost kdykoliv jejich zasílání ukončit podle postupu uvedeného v zasílané zprávě.

Používáme cookies pouze pro Vaše usnadnění užívání webových stránek - abychom Vás při dalších návštěvách poznali jako registrovaného uživatele. Nepoužíváme cookies pro zachycení dalších informací o Vás.

Pokud máte další dotazy týkající se ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prosím.

Kontakt

Telefon: +420 493 524 590
Email: onlineobchod@hailo.cz